HAKKIMIZDA

MANAGEMENT & PRODUCTION

    Dizi, sinema ve reklam sektörü her geçen gün ilerleyişini sürdürmektedir. Bu projelerde en doğru şekilde yer alabilmek, oyuncunun kariyerini planlamak, doğru ilerleyebilmek adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

    HULYA SAGLAM MANAGEMENT için yeteneklerin keşfi, onların en profesyonel şekilde sunulması önemlidir. Menajer gelecek projelere uygun oyuncuya nokta atışı yaptığı durumlarda başarısını sürdürebilir. Bunun için diğer bir önemli detay da, oyuncuya hem kamera önü hem de set bilgilerini tam anlamıyla donatmak yükümlülüğündedir. En az kamera önünde oynamak kadar, kamera açılarını bilmek, yönetmen dilini bilmek ve sette tüm teknik dili öğreterek, oyuncuyu profesyonel bir şekilde projelere dahil etmek menajerin görevidir.

    HULYA SAGLAM MANAGEMENT kendi bünyesinde, birebir kamera önü çalıştırması ile birlikte ilerleyişini sürdürmektedir. Oyuncularımızın yüzünü sektörde eskitmemiş, yeteneği olduğuna inanması ve kendine güvenmesi de istisna halinde yeterli olacaktır. Onun dışında ki tüm eksikleri tamamlamak bizim görevimizdir.

    Menajer oyuncuyu projelere yönlendirmek ile beraber onlarla birebir ilgilenmekle yükümlüdür. Set öncesi ve sonrası oyuncu, menajerin sorumluluğundadır. Bununla birlikte HULYA SAGLAM MGMT, kendi reklam ve sinema projeleri için de çalışmalarını sürdürmektedir.

    HULYA SAGLAM MANAGEMENT olarak, profesyonel bir çalışma içerisinde işimizi yürütebildiğimiz için 4 yıldır tüm yapım ve kuruluşlarda (reklam,dizi,sinema,klip) ana cast oyuncusuna yönlendirme yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

    HULYA SAGLAM MANAGEMENT olarak, kariyer planlama sürecinde belirlenen hedefe ulaşabilmek adına yapılan programlar her oyuncu için ayrı ayrı belirlenir. Oyuncuların tüm durumları ile alakalı sorun ya da durumlar HÜLYA SAĞLAM tarafından birebir ilgilenilerek çözüme ulaşır.

    HULYA SAGLAM MANAGEMENT birebir kamera önü pratik eğitimi, oyuncuların en profesyonel şekilde görüntülerinin hazırlanması sorumluluğunu üstlenmiştir.

    Hedefinizi belirleyin, hayallerinizi gerçekleştirin.